ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Miasta Zielona Góra
 • BIP
 • Godło RP
ˆ

Inwestycje oddziaływujace na środowisko

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Ogłoszenie o rozpoczęciu procedury udziału społeczeństwa

Informacja ogłoszona dnia 2015-08-25 11:50:25 przez Maciej Kościelniak, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

Na podstawie art. 33 i art. 79 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2013 r. poz. 1235 tekst jednolity z późn. zm.) Prezydent Miasta Zielona Góra informuje o rozpoczęciu procedury udziału społeczeństwa w postępowaniu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia:
 
budowa dwóch kurników odchowalni kur niosek zlokalizowanych na działce nr ewid. 432 obręb 47 przy ul. Ochla-Osiedlowa w Zielonej Górze
 
 1. Postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zostało wszczęte dnia 3 kwietnia 2015 r. na wniosek Pana Henryka Brychcy, działającego na rzecz i w imieniu Specjalistycznego Gospodarstwa Rolnego w Zielonej Górze przy ul. Ochla-Osiedlowa.
 2. Przed wydaniem decyzji przeprowadzana jest ocena oddziaływania przedsięwzięcia
  na środowisko.
 3. Informacje o wniosku i raporcie o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko umieszczono w publicznie dostępnym wykazie danych o dokumentach prowadzonym przez Prezydenta Miasta Zielona Góra pod numerami: 31/2015 i 518/2015.
 4. Informuje się o:
 • możliwości zapoznania się z wnioskiem i raportem o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko w Biurze Ochrony Środowiska Departamentu Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Zielona Góra przy ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 41 w Zielonej Górze (pok. 110, w godz. 730-1600 w poniedziałki i 730-1530 od wtorku do czwartku i 730-1500 w piątki),
 • możliwości składania przez wszystkich zainteresowanych uwag i wniosków odnośnie planowanego przedsięwzięcia. Uwagi i wnioski składać można, w terminie 21 dni od dnia wywieszenia ogłoszenia, w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Zielona Góra, ul. Podgórna 22, stanowisko 5 lub 6, ustnie do protokołu w Biurze Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zielona Góra, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 41, pok. 110 lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres . Uwagi i wnioski złożone po tym terminie pozostawia się bez rozpatrzenia.         
 1. Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach wydana zostanie przez Prezydenta Miasta Zielona Góra po rozpatrzeniu uwag i wniosków oraz po wcześniejszym zaopiniowaniu przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zielonej Górze i po uzgodnieniu warunków realizacji przedsięwzięcia z Regionalnym Dyrektorem Ochrony Środowiska w Gorzowie Wlkp.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Miasto Zielona Góra
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Maciej Kościelniak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2015-08-25
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Maciej Kościelniak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2015-08-25 11:49:47
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Maciej Kościelniak
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2015-08-25 11:50:25
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Maciej Kościelniak
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2023-10-27 14:23:41
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1403 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony