ˆ

Zespół redakcyjny

Lista redaktorów

Lp Nazwisko i imię Grupa Wyślij e-mail Telefon
1 Pasiewicz Agnieszka Geodezja wyślij e-mail do Pasiewicz Agnieszka
2 Anna Boch Dzierżawy wyślij e-mail do Anna Boch
3 Marek Bursztyn Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Marek Bursztyn
4 Ewa Dobrychłop Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Ewa Dobrychłop
5 Tomasz Dudrak Administratorzy wyślij e-mail do Tomasz Dudrak
6 Agnieszka Fabiańczyk Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Agnieszka Fabiańczyk
7 Emilia Gaik Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Emilia Gaik
8 Andrzej Gedrange Redaktorzy wyślij e-mail do Andrzej Gedrange
9 Joanna Gretschel Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Joanna Gretschel
10 Dagmara Jaros Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Dagmara Jaros
11 Małgorzata Jaśkiewicz Geodezja wyślij e-mail do Małgorzata Jaśkiewicz
12 Rafał Jaworski Fundusze Europejskie wyślij e-mail do Rafał Jaworski
13 Wiesław Jendraszyk Fundusze Europejskie wyślij e-mail do Wiesław Jendraszyk
14 Grzegorz Junke Administratorzy wyślij e-mail do Grzegorz Junke
15 Renata Kabała Geodezja wyślij e-mail do Renata Kabała
16 Rogowska Katarzyna Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Rogowska Katarzyna
17 Beata Kmiecik Geodezja wyślij e-mail do Beata Kmiecik 68 45 64 715
18 Karolina Kostrzon-Rydziko Geodezja wyślij e-mail do Karolina Kostrzon-Rydziko 45 64 702
19 Maciej Kościelniak Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Maciej Kościelniak
20 Paulina Kozłowska ZgloszeniaBudowlane wyślij e-mail do Paulina Kozłowska
21 Jowita Kucharska Geodezja wyślij e-mail do Jowita Kucharska
22 Izabela Łazarska Gospodarka Odpadami wyślij e-mail do Izabela Łazarska
23 Dariusz Mach Zgromadzenia wyślij e-mail do Dariusz Mach
24 Katarzyna Maślana Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Katarzyna Maślana
25 Barbara Miłoś-Kaluta Geodezja wyślij e-mail do Barbara Miłoś-Kaluta 68 45 64 702
26 Bernadetta Moszyńska Geodezja wyślij e-mail do Bernadetta Moszyńska
27 Małgorzata Ostrowska Zgromadzenia wyślij e-mail do Małgorzata Ostrowska
28 Marta Partocka Geodezja wyślij e-mail do Marta Partocka 68 45 64 303
29 Agnieszka Partyka ZgloszeniaBudowlane wyślij e-mail do Agnieszka Partyka
30 Monika Praska Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Monika Praska
31 Martyna Przybyła Geodezja wyślij e-mail do Martyna Przybyła
32 Krzysztof Rutkowski Administratorzy wyślij e-mail do Krzysztof Rutkowski 68 4564 804 lub 817
33 Anna Ryczek Geodezja wyślij e-mail do Anna Ryczek
34 Jolanta Sawicka Administratorzy wyślij e-mail do Jolanta Sawicka
35 Halina Snarska ZgloszeniaBudowlane wyślij e-mail do Halina Snarska
36 Andrzej Sowiński Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Andrzej Sowiński
37 Elżbieta Srebniak Geodezja wyślij e-mail do Elżbieta Srebniak
38 Administrator Systemu Administratorzy wyślij e-mail do Administrator Systemu (+48) 68 45 64 804
39 Małgorzata Szkudlarek Geodezja wyślij e-mail do Małgorzata Szkudlarek
40 Ewa Szymańska Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Ewa Szymańska
41 Bartłomiej Urbanowski Administratorzy wyślij e-mail do Bartłomiej Urbanowski
42 Paweł Wawryk Dzielnica Nowe Miasto wyślij e-mail do Paweł Wawryk 68 4544643
43 Agnieszka Witrylak Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Agnieszka Witrylak
44 Jerzy Wojtkowiak Administratorzy wyślij e-mail do Jerzy Wojtkowiak 68 45 64 415
45 Iwona Ziembicka Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Iwona Ziembicka
46 Beata Żuchowska Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Beata Żuchowska

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Miasta Zielona Góra