ˆ

Zespół redakcyjny

Lista redaktorów

Lp Nazwisko i imię Grupa Wyślij e-mail Telefon
1 Pasiewicz Agnieszka Geodezja wyślij e-mail do Pasiewicz Agnieszka
2 Anna Boch Dzierżawy wyślij e-mail do Anna Boch
3 Marek Bursztyn Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Marek Bursztyn
4 Ewa Dobrychłop Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Ewa Dobrychłop
5 Tomasz Dudrak Administratorzy wyślij e-mail do Tomasz Dudrak
6 Agnieszka Fabiańczyk Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Agnieszka Fabiańczyk
7 Emilia Gaik Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Emilia Gaik
8 Andrzej Gedrange Redaktorzy wyślij e-mail do Andrzej Gedrange
9 Joanna Gretschel Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Joanna Gretschel
10 Dagmara Jaros Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Dagmara Jaros
11 Małgorzata Jaśkiewicz Geodezja wyślij e-mail do Małgorzata Jaśkiewicz
12 Rafał Jaworski Fundusze Europejskie wyślij e-mail do Rafał Jaworski
13 Wiesław Jendraszyk Fundusze Europejskie wyślij e-mail do Wiesław Jendraszyk
14 Grzegorz Junke Administratorzy wyślij e-mail do Grzegorz Junke
15 Beata Kmiecik Geodezja wyślij e-mail do Beata Kmiecik 68 45 64 715
16 Karolina Kostrzon-Rydziko Geodezja wyślij e-mail do Karolina Kostrzon-Rydziko 45 64 702
17 Maciej Kościelniak Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Maciej Kościelniak
18 Paulina Kozłowska ZgloszeniaBudowlane wyślij e-mail do Paulina Kozłowska
19 Jowita Kucharska Geodezja wyślij e-mail do Jowita Kucharska
20 Izabela Łazarska Gospodarka Odpadami wyślij e-mail do Izabela Łazarska
21 Katarzyna Maślana Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Katarzyna Maślana
22 Barbara Miłoś-Kaluta Geodezja wyślij e-mail do Barbara Miłoś-Kaluta 68 45 64 702
23 Bernadetta Moszyńska Geodezja wyślij e-mail do Bernadetta Moszyńska
24 Marta Partocka Geodezja wyślij e-mail do Marta Partocka 68 45 64 303
25 Monika Praska Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Monika Praska
26 Krzysztof Rutkowski Administratorzy wyślij e-mail do Krzysztof Rutkowski 68 4564 804 lub 817
27 Krystyna Rybińska Geodezja wyślij e-mail do Krystyna Rybińska
28 Anna Ryczek Geodezja wyślij e-mail do Anna Ryczek
29 Jolanta Sawicka Administratorzy wyślij e-mail do Jolanta Sawicka
30 Halina Snarska ZgloszeniaBudowlane wyślij e-mail do Halina Snarska
31 Andrzej Sowiński Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Andrzej Sowiński
32 Elżbieta Srebniak Geodezja wyślij e-mail do Elżbieta Srebniak
33 Administrator Systemu Administratorzy wyślij e-mail do Administrator Systemu (+48) 68 45 64 804
34 Małgorzata Szkudlarek Geodezja wyślij e-mail do Małgorzata Szkudlarek
35 Ewa Szymańska Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Ewa Szymańska
36 Paweł Wawryk Dzielnica Nowe Miasto wyślij e-mail do Paweł Wawryk 68 4544643
37 Anna Winograd Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Anna Winograd
38 Agnieszka Witrylak Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Agnieszka Witrylak
39 Jerzy Wojtkowiak Administratorzy wyślij e-mail do Jerzy Wojtkowiak 68 45 64 415
40 Iwona Ziembicka Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Iwona Ziembicka
41 Beata Żuchowska Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Beata Żuchowska

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Miasta Zielona Góra