ˆ

Zespół redakcyjny

Drukuj informację Lista redaktorów

Lista redaktorów

Lp Nazwisko i imię Grupa Wyślij e-mail Telefon
1 Pasiewicz Agnieszka Geodezja wyślij e-mail do Pasiewicz Agnieszka
2 Anna Boch Dzierżawy wyślij e-mail do Anna Boch
3 Marek Bursztyn Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Marek Bursztyn
4 Ewa Dobrychłop Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Ewa Dobrychłop
5 Tomasz Dudrak Administratorzy wyślij e-mail do Tomasz Dudrak
6 Agnieszka Fabiańczyk Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Agnieszka Fabiańczyk
7 Andrzej Gedrange Redaktorzy wyślij e-mail do Andrzej Gedrange
8 Joanna Gretschel Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Joanna Gretschel
9 Dagmara Jaros Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Dagmara Jaros
10 Małgorzata Jaśkiewicz Geodezja wyślij e-mail do Małgorzata Jaśkiewicz
11 Rafał Jaworski Fundusze Europejskie wyślij e-mail do Rafał Jaworski
12 Wiesław Jendraszyk Fundusze Europejskie wyślij e-mail do Wiesław Jendraszyk
13 Grzegorz Junke Administratorzy wyślij e-mail do Grzegorz Junke
14 Beata Kmiecik Geodezja wyślij e-mail do Beata Kmiecik 68 45 64 715
15 Karolina Kostrzon-Rydziko Geodezja wyślij e-mail do Karolina Kostrzon-Rydziko 45 64 702
16 Maciej Kościelniak Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Maciej Kościelniak
17 Paulina Kozłowska ZgloszeniaBudowlane wyślij e-mail do Paulina Kozłowska
18 Jowita Kucharska Geodezja wyślij e-mail do Jowita Kucharska
19 Izabela Łazarska Gospodarka Odpadami wyślij e-mail do Izabela Łazarska
20 Katarzyna Maślana Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Katarzyna Maślana
21 Barbara Miłoś-Kaluta Geodezja wyślij e-mail do Barbara Miłoś-Kaluta 68 45 64 702
22 Bernadetta Moszyńska Geodezja wyślij e-mail do Bernadetta Moszyńska
23 Marta Partocka Geodezja wyślij e-mail do Marta Partocka 68 45 64 303
24 Monika Praska Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Monika Praska
25 Krzysztof Rutkowski Administratorzy wyślij e-mail do Krzysztof Rutkowski 68 4564 804 lub 817
26 Krystyna Rybińska Geodezja wyślij e-mail do Krystyna Rybińska
27 Anna Ryczek Geodezja wyślij e-mail do Anna Ryczek
28 Jolanta Sawicka Administratorzy wyślij e-mail do Jolanta Sawicka
29 Halina Snarska ZgloszeniaBudowlane wyślij e-mail do Halina Snarska
30 Andrzej Sowiński Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Andrzej Sowiński
31 Elżbieta Srebniak Geodezja wyślij e-mail do Elżbieta Srebniak
32 Administrator Systemu Administratorzy wyślij e-mail do Administrator Systemu (+48) 68 45 64 804
33 Małgorzata Szkudlarek Geodezja wyślij e-mail do Małgorzata Szkudlarek
34 Ewa Szymańska Ochrona Środowiska wyślij e-mail do Ewa Szymańska
35 Paweł Wawryk Dzielnica Nowe Miasto wyślij e-mail do Paweł Wawryk 68 4544643
36 Anna Winograd Planowanie przestrzenne wyślij e-mail do Anna Winograd
37 Agnieszka Witrylak Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Agnieszka Witrylak
38 Jerzy Wojtkowiak Administratorzy wyślij e-mail do Jerzy Wojtkowiak 68 45 64 415
39 Iwona Ziembicka Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Iwona Ziembicka
40 Beata Żuchowska Zamówienia publiczne wyślij e-mail do Beata Żuchowska
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Miasta Zielona Góra
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu