ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Miasta Zielona Góra
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Warunki zabudowy

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

OBWIESZCZENIE o możliwości zapoznania się ze zgromadzonym materiałem dowodowym w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy:budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z infrastrukturą techniczną, na działce nr 339/6 obręb 60 sołectwo Przylep w Zielonej Górze.

Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy:budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z infrastrukturą techniczną, na działce nr 339/4 obręb 60 przy ul. Przylep-Potokowa w Zielonej Górze.

Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy:budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z infrastrukturą techniczną, na działce nr 339/17 obręb 60 przy ul. Przylep-Potokowa w Zielonej Górze.

Obwieszczenie o wydaniu decyzji: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z infrastrukturą techniczną, na działce nr 339/12 obręb 60 przy ul. Przylep-Potokowa w Zielonej Górze.

Obwieszczenie o wydaniu decyzji:budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z infrastrukturą techniczną, na działce nr 339/19 obręb 60 przy ul. Przylep-Potokowa w Zielonej Górze.

Obwieszczenie o wydaniu decyzji: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z infrastrukturą techniczną na działce nr 409/16 obręb 55 położonej przy ul. Nowy Kisielin – Grabowa w Zielonej Górze.